Betón už dávno nie je využívaný len v stavebníctve. Vďaka svojmu originálnemu vzhľadu je obľúbený ako bytový doplnok. Pozornosť priťahuje aj váha produktu. Človek drží niečo pevné, stabilné a odolné.

   Každá mydelnička je jedinečná a originálna. S láskou a nadšením ručne vyrábaná, brúsená, lakovaná a zabalená zákazníkovi. 

   Vďaka tvaru mydelničiek, voda odteká preč. Mydlo sa nemáča a nestráca na svojej kvalite. Mydlo vám v suchu vydrží omnoho dlhšie. Ak by ste si k mydelničke chceli zakúpiť aj mydlo, môžete si vybrať tu. Využiť ju môžete aj v kuchyni na odloženie mokrej hubky alebo lufy. Nemusí sa vám váľať po umývadle. 

   Betónové mydelničky sú ošetrené hydrofóbnym lakom. Na spodnej strane sú silikónové podložky, aby bol kontakt s vašim umývadlom jemný.

   Hmotnosť cca : 250 g

   Rozmery : 10 x 7 cm, výška v najvyššom bode : 3,5 cm

    
   Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.