Bambusová zubná kefka PROFESSIONAL

   Bambusová zubná kefka PROFESSIONAL
   • Bambusová zubná kefka PROFESSIONAL
   • Bambusová zubná kefka PROFESSIONAL
   Špeciálne navrhnutá kruhová rukoväť znižuje tlak na minimum, zatiaľ čo mäkké štetinky umožňujú šetrné a jemné čistenie, bez toho, aby spôsobovali podráždenie alebo poškriabanie ďasien.
   ID produktu
   1000203
   1.49 €Cena

   Znižovanie plastového odpadu sú aj malé kroky, ktoré si v našich životoch nevyžiadajú veľké zmeny. Jednou z takýchto nenápadných zmien, je výmena plastovej zubnej kefky za bambusovú. Štetiny vytrháte a zbytok kefky môžete po doužívaní hodiť kľudne aj do kompostu. Je to drevo, preto sa bez menších problémov a záťaže prírody rozloží.

   Ak sa pýtaš na výrobu, bambus rastie veľmi rýchlo, preto je to materiál, ktorý je skutočne udržateľný.

   Pár zaujímavostí : niektoré druhy bambusu narastú až 1 m za deň.

   Bambus produkuje o 35 % viac kyslíka ako stromy.

   Bambus sa dá jesť no slúži aj ako stavebný materiál. Vyrábajú sa z neho ponožky, riad, lešenia i mosty.

   Bambusu Madake namerali botanici Kjótskej univerzity rekord: za 24 hodín vzrástol o 1,319 metra!

   Tak čo? Skúsiš urobiť malý krok vpred ? Ak sa ti zdá príliš malý, tak ti na záver poviem ešte jednu info : odhaduje sa, že na celom svete sa ročne použije 3,6 miliardy zubných kefiek. Je na nás, či to bude plast. 

    
   Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.