Časté otázky

   ČASTÉ OTÁZKY:

   Kedy budem mať balík doma ?

   Tovar odosielame do 4 pracovných dní. Pre predstavu - som mama na materskej, máme 2 deti. Keď príde priateľ domov z práce, idem baliť objednávky spolu s pár mesačným bábätkom :) Niekedy toho stihnem kopec, niekedy ledva jednu objednávku. Na čom záleží ? Na nálade bábätka. V prvý deň príde objednávka, druhý deň ju skompletizujem, tretí odosielam. Niekedy to ale nejde podľa predstáv a tak mám na odoslanie 4 dni, aby som sa necítila pod tlakom :) A inokedy je to zas jedna báseň - príklad : objednávka príde do 15:00 + všetko klapne ako má, hneď na druhý deň ju odosielam.

   Môžem si prísť produkty ovoňať a skúsiť ?

   Môžeš :) Kontaktuj ma, dohodneme sa. Časovo sa viem dosť prispôsobiť keďže som doma s deťmi.

   Mám prázdne fľaše, ktoré by som vám chcel odovzdať, no nie som váš zákazník.

   V pohode. Fľaše využijeme pri iných objednávkach.

   Ako sa môžem dozvedieť o všetkých akciách a aktuálnych zľavách ?

   Sleduj nás na instagrame alebo facebooku.

   Ak máte akékoľvek otázky, či už ohľadom nákupu, produktov alebo čohokoľvek iného, neváhajte nás kontaktovať: 0947934522 alebo emailom info@liate.sk

    
   Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.