Ako nakupovať čapovanú drogériu online ?

   Vyberiete si produkt a zadáte akékoľvek množstvo, ktoré potrebujete. Z praktických dôvodov čapujeme v násobkoch 100 g. Je jedno, aké množstvo si objednáte, záleží len na vašej spotrebe.

   Pri produkte si zvolíte, či chcete drogériu načapovať do fľaše z druhej ruky alebo novej fľaše za ktorú je poplatok 0,80 €. Keďže chceme minimalizovať plastový odpad využívame všetky nádoby z drogérie, ktoré nám posuniete. Dôkladne ich vyčistíme, vydezinfikujeme a naplníme podľa objednávok. ( Mali sme na tieto fľaše kontrolu aj z hygieny a dopadla dobre, takže sa nemusíte báť hehe :) )

   Ak si zvolíte fľaše z druhej ruky, budú to použité fľaše, ktoré nie sú nijako poškodené, stále plnia svoj účel a aj keď je ich dizajn možno menej atraktívny, pomocou nich chránite životné prostredie. 

   Gramy vás pri zadávaní množstva nemusia mýliť. 1 kg je cca 1 liter.

   Produkty a množstvá si skontrolujete v nákupnom košíku, kde následne prejdete na ďalší krok - DOPRAVA.

   Chcete načapovať drogériu do vlastných nádob?

   Môžete si prísť na sklad drogériu ovoňať, odovzdáte mi prázdne nádoby a povieme si čo do akej fľaše chcete naplniť. Keď na vašu objednávku príde rad, načapujem ju, vytvorím faktúru, ktorú vám zašlem a objednávku prinesiem, alebo si pre ňu prídete vy. Ak by ste chceli objednávku čapovať hneď, nesľubujem vám, že to bude možné. Záleží na nálade bábätka a na veľkosti objednávky. :)

   Platba v hotovosti možná nie je. 

   Chcem vám pripomenúť, že za týmto eshopom stojí človek, nie stroj. Konkrétne Zuzana :) Preto sa nie je problém dohodnúť na čomkoľvek. Všetko je o komunikácii, stačí zavolať ( +421947934522 ) alebo napísať ( info@liate.sk ).

    
   Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.