Prírodný čistič upchatého odtoku

   Táto súprava na čistenie upchatého odpadu predstavuje skvelú alternatívu k tradičným chemickým čistiacim prostriedkom. Kombinácia prírodných zložiek ponúka účinné a ekologické riešenie na udržanie čistoty a priechodnosti vášho odpadu. Zloženie je úplne prírodné a biologicky odbúrateľné. Čistič je vhodný pre septické systémy, takže ho môžu používať aj tí, ktorí žijú mimo mestskej kanalizácie.

   Súprava na odstraňovanie upchávok sa skladá z troch prírodných zložiek, ktoré spoľahlivo rozpúšťajú nečistoty a upchávajúci materiál bez poškodenia potrubia. Aktívna pena, ktorá sa vytvára pri používaní tohto čistiaceho prostriedku, preniká do najmenších štrbín a rozkladá aj tie najodolnejšie zvyšky mastnoty, vlasov a iných nečistôt.

   Oblasť použitia:

   • kuchynské drezy
   • umývadlá
   • sprchové kúty
   • kúpele
   • podlahové odtoky a žľaby
   • sifóny

   Použitie tohto prírodného čistiaceho prostriedku je veľmi jednoduché. Na upchatý odtok jednoducho postupne naneste tri prípravky a nechajte pôsobiť po dobu uvedenú na obale. Počas tejto doby sa aktívna pena stará o rozklad nečistôt a upchávanie. Po uplynutí potrebného času odpad jednoducho opláchnite horúcou vodou a tešte sa, že odpad je opäť použiteľný.

   Vyskúšajte túto súpravu na čistenie upchatého odpadu ako šetrnú alternatívu k tradičným chemickým čistiacim prostriedkom. Uvidíte, že účinne a bezpečne udrží váš odpad čistý a prehľadný.

   Balenie obsahuje: 1 dávku

    
   Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.