Sóda na pranie - Ťažká sóda

   Sóda na pranie - Ťažká sóda
   Výborná ako náhrada pracích prostriedkov. Vhodná aj pre alergikov. Okrem toho, že odstraňuje škvrny a čistí bielizeň, stará sa aj o samotnú práčku a do istej miery tvrdosti vody pomáha proti usadzovaniu vodného kameňa.
   ID produktu
   1000178
   Hmotnosť
   1,05 kg
   3.00 €Cena / 1 kg
   skladom

   6 výhod ťažkej sódy na pranie:

   • ekologický prací prostriedok na farebnú bielizeň
   • zmäkčuje vodu
   • chráni práčku pred usadzovaním vodného kameňa
   • účinne odstraňuje škvrny, baktérie a pachy
   • vhodná pre alergikov
   • biologicky odbúrateľná

   Vyrobte si domáci prášok na pranie
    

   Vyskúšajte aj Vy ekologickejšiu alternatívu prania a vyrobte si doma vlastný prášok na pranie. Jeho príprava je nielen jednoduchá a ekologická, ale nezaťaží ani vašu peňaženku ;-)
    
   Na výrobu prášku budete potrebovať:
   4 diely ťažkej sódy
   1 diel mydla na pranie
   Mydlo najemno nastrúhame a zmiešame so sódou. Môžete pridať aj pár kvapiek esenciálneho oleja podľa vlastnej preferencie.
   Prášok skladujeme v sklenej nádobe, aby nevyschol.
   Na jednu várku 5-6 kg bielizne použite 2-3 lyžice pracieho prášku. V prípade, že chcete zvýšiť účinky bielenia (odporúčame iba pri praním bielej bielizne), pridajte jednu lyžicu perkarbonátu sódneho.

    
   Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.