Čistič na vodný kameň

   Čistič na vodný kameň
   Čistič na vodný kameň, zanecháva hladkú patinu, ktorá chráni pred ďalším vodným kameňom. Povrchom dodáva lesk a jeho pôsobenie je naozaj extrémne rýchle.
   ID produktu
   1000229
   Hmotnosť
   1,05 kg
   5.60 €Cena / 1 kg
   skladom

   Tento čapovaný produkt je u nás novinka, no ja už teraz môžem povedať, že je môj obľúbenec. Funkčný, rýchly, voňavý. Poradil si aj s naozaj extrémne zanesenými batériami. Ideálny pre drezy, obklady v kuchyni, kúpeľni, sklá alebo plasty v sprche, vodovodné batérie atď. Na bežne znečistenom povrchu má prácu hotovú za zopár sekúnd. 

   Používa sa v rozprašovači. Najprv som si myslela, že je to jeho veľká nevýhoda. Avšak pre tak rýchle pôsobenie nie je potrebná konzistencia gélu pre udržanie produktu na jednom mieste dlhší čas. Stačí nastriekať na povrch, vodný kameň zbelie a rozpustí sa. Ak je nános silnejší, môžete nechať pôsobiť zopár minút alebo povrch prestriekať znova. Po použití je potrebné povrch dobre opláchnuť a umyť.

   My čapujeme produkty do rôznych použitých (alebo nových za príplatok) fľiaš, doma si ho je preto potrebné preliať do svojho rozprašovača.

   -          Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd.

   -          Použité zložky sú biologicky rozložiteľné

   -          Receptúra nebola testovaná na zvieratách

   Nepoužívajte na mramorové povrchy, na horúce povrchy a v kombinácii s inými čistiacimi prostriedkami.

   Chemické zloženie : Inf. 5% aniónové povrchovo aktívne látky a kvartérne amíny, kyselina fosforečná, kyselina citrónová, zmes metylcloroisotiazolinónu a metylisotiazoli-nónu, parfum (Coumarin) môžu spôsobiť alergickú reakciu.

   BIODEGRADABILITA > 90%

    
   Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.